Entree – Дим
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Entree – Дим (Кліп)

Гурт Entree, вокаліст якого, Олексій Шманьов, за сумісництвом є фронтменом гурту Karna, презентує новий кліп до пісні «Дим», що стала офіційним саундтреком української кінострічки «Король Данило». Відтак, у кліпі можна побачити не лише учасників колективу, але і кадри з цього фільму Тараса Химича, прокат якого наразі триває.

Зйомки кліпу відбувались на Львівщині, де для фільму «Король Данило» було збудовано середньовічну фортецю. «Можна сказати, що ця пісня була останньою з часів старого «Н.Три» (саме такий правопис мала назва гурту раніше, – прим.), вона у певній мірі воскресила нашу творчість. Раніше композиція «Дим» мала більш роковий вигляд, а зараз ми вирішили зробити її ліричною, кардинально змінивши її напрямок. Це чудово, що пісня, яка пролежала у шухляді 10 років, має друге дихання і є комусь потрібною. Що стосується кліпу, то він включає у себе нарізки з фільму, а також для нього з гуртом ми знімалися в тому самому замку (де знімали стрічку, – прим.), все те бачили і, до речі, все там дуже круто і красиво зроблено», – коментує лідер Entree.

Цікаво, що композитором кінострічки «Король Данило» виступив брат Олексія, Сергій Шманьов.

Що стосується наступних релізів від Entree, то вже у грудні має відбутися прем’єра спільного треку з відомим фестивальним ведучим на псевдо М’яч Дредбол.

Entree – Дим

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *