Entree – Думай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Entree – Думай (Сингл)

Гурт Entree презентував нову пісню, при чому зробив це одразу в трьох різних варіаціях: свіжа композиція «Думай» наразі існує в основному україномовному варіанті, у piano-версії, а також у різновиді з англомовною лірикою.

Як розповів «Нотаткам» лідер Entree Олексій Шманьов (ех-Karna), на даний момент це найважча пісня у репертуарі проекту. «Головний меседж – люди, вмикайте мозок, думайте, аналізуйте. Спробуйте знайти щось цікавіше ніж банальності та шаблони, що вішають нам на вуха на кожному кроці. І не розраховуйте, що десь, у іншому, паралельному світі буде чи було б краще! Будуйте своє життя тут і зараз! Думайте! Сингл «Думай» народився сам собою – я сидів, грав на фортепіано, і раптом вирішив спробувати зіграти «Ферітейл» (такою була дорелізна назва сингу). І воно зазвучало дуже цікаво, красиво, а головне – по іншому, наче геть інша пісня. От і вирішив записати її, чому б ні?

Почали працювати над піснею минулої зими. Женя (Євгеній Касьяненко, – прим.) як завжди надіслав мені риф та нариси. Я одразу відчув драйв, який може вийти у цьому треку і буквально одразу написав текст англійською, а потім й українською мовою. Такий двомовний досвід у мене вже був при написанні пісні «Кома», коли я писав паралельно два тексти, перекладаючи туди/назад вислови. Фактично пісня була майже готовою ще на початку літа. А потім процес безкінечного шліфування.

До слова, в цій композиції прослідковується ідея майбутнього альбому – в його піснях так чи інакше згадується уявний, інший бік – паралельна реальність. А що, якби все було не так як є, а по іншому? Що, якби я тоді зробив інакший крок? Я часто задумуюся над цими речами. Це мені близько! А двері між цими світами і є Вихід! тож #ВихідЄ!» – коментує фронтмен Entree.

Варто також додати, що до пісні «Думай» учасники формації планують відзняти офіційне відео, у якому піде мова про життєві шляхи творчих людей. Слідкуйте за новинами!

Entree – Думай
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *