Entree – Думай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Entree – Думай (Кліп)

Гурт Entree представив на розсуд глядачів своє нове відео до пісні «Думай». Над кліпом працювали Світлана Войнаровська (режисер монтажу та адміністратор) та Вадим Закерничний (режисер, оператор).

«Ми зробили прем‘єру важкої пісні «Думай» ще на початку року, цього важкого року! І потроху готували відео до неї. Але так сталося, що чим далі ми працювали, тим більше відбувалося подій над якими треба задуматися! Ми навіть не уявляли, наскільки ця пісня буде злободенною. І сюжети у відео можна додавати і додавати. Хоча спочатку це мав був бути всього лише «один день з життя кожного з нас, того, хто живе і виживає у важкий час. День музиканта, який йде до своєї цілі, не дивлячись ні на що». А в результаті то стало трохи пророче… Тож, поки нічого більше не відбулося такого екстраординарного, ми маємо вам презентувати нашу роботу! Бо дивлячись на події, цей кліп можна не скінчити ніколи!

Епізоди з музикантами ми знімали в Києві на репетиційній базі, кадри велодоставки у Хмельницькому (бо легше було логістично). Деякі кадри з інтернету, а деякі, наприклад, знайомі особисто присилали з Італії! Коротше кажучи, пів світу захопили», – розповів «Нотаткам» Олексій Шманьов, фронтмен Entree.

Прем’єра кліпу «Думай» відбулася декілька днів тому на каналі гурту у Youtube, та супроводжувалася онлайн-концертом прямо з «Кімнати закоханих» Олексія (яку тільки-но відбудували після затоплення).

Entree – Думай
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *