Ennyday – Паранойя
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ennyday – Паранойя (Кліп)

Реп-артист EnnyDay (він же Валентин Лавренюк) презентує нову відеороботу «Паранойя». Цей кліп знято до треку зі студійного альбому «Ракета», що вийшов у березні поточного року. Саунд кожної пісні платівки є по-своєму експериментальним, але що стосується «Параної», то у ній відчутно вплив стилістики реггі, що плавно переплітається з україномовним текстом про соціальні мережі та безпеку персональних даних користувачів, яка сьогодні є популярною і широко обговорюваною темою у суспільстві. Відтак, дана робота справедливо вважається однією з найсерйозніших треків альбому.

Над кліпом працював молодий та креативний спеціаліст Андрій Шулик, який виступив у ролі режисера та за сумісництвом оператора.

«Друзі привіт! У мене вийшов новий кліп. Разом з командою вклали в нього купу сил і часу, і ось, настав час представити його вашій увазі. Як вам? Буду дуже вдячний за коментарі та поширення», – пише у Facebook Ennyday.

Наразі Ennyday продовжує свої музичні експерименти і вже зовсім скоро, за словами артиста, ви не тільки почуєте, але і побачите новий матеріал у його виконанні.

Ennyday – Паранойя
Ennyday y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *