Ennyday – Один Удома
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ennyday – Один Удома (Кліп)

«А ти взагалі чув новорічний хіп-хоп? Ну ось, і я про те… Новий Рік – нові відкриття», – каже молодий представник нової хвилі українського хіп-хопу на псевдо Ennyday, презентуючи свою тематичну роботу «Один Удома». Режисура кліпу: Teya Flow; у головних ролях дівчата Damini та Chinelo.

За словами автора, відтепер до звичної ялинки, мандарин, пісень Френка Сінатри та фільму «Сам удома» всі бажаючі можуть додати ще один новий атрибут справжнього різдвяного реп-натхнення – новорічний хіт 2020 під назвою «Один Удома»! Це порція святкового хіп-хопу від фрешмена української сцени Ennyday, який за останній рік встиг попрацювати з найяскравішою зіркою українського репу Alyona Alyona, гуртами Dilemma, Patsyki z Franeka, «ВУЗВ», та ще більше прокачати і продемонструвати своі скілли у безлічі всеукраїнських реп-батлів.

«Адже без музики в Новорічні свята ніяк! І тут ти, наче герой Маколея Калкіна, пройшовши через рутину подій, отримуєш найголовніше – свій подарунок. Зібрати найдорожчих людей та влаштувати душевну вечірку! Свята наближаються! І вже пора створювати відповідний настрій собі і передавати його своїм близьким! Легкий та атмосферний трек точно допоможе у цьому! «Один вдома» – прокачай друзів, коли ти не один вдома! Казкових Вам свят!» – звернувся до слухачів Ennyday.

Ennyday – Один Удома
Ennyday в Instagram
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *