ENLEO - Вальс під вибухи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ENLEO – Вальс під вибухи (Відео)

Співак ENLEO (Нікіта Леонтьєв) завершив роботу над своєю другою за ліком авторською роботою, що отримала назву «Вальс під вибухи». Нагадаємо, що раніше ENLEO став відомим завдяки кавер-версіям популярних пісень, а нещодавно артист дебютував у медіа-просторі зі своєю власною композицією «Чорне море», про яку ми вже розповідали читачам «Нотаток».

Разом із новим треком у мережі також було оприлюднено відео до нього, наповнене глибокими сенсами. Ролик знімали у самісінькому серці столиці – на Подолі, де ще рік тому ENLEO грав як вуличний музикант, збираючи гроші для наших військових, а сьогодні він вже відзняв там власну відеороботу. У відео Нікіта блукає нічними порожніми вуличками Києва, коли інші кияни у своїх домівках готуються лягати спати зі щирою вірою у те, що наступний день обов’язково зробить нашу перемогу ще трохи ближчою.

Режисурою відео займався дует спеціалістів у складі Павла Закревського та Маріамі Погребинської.

ENLEO - Вальс під вибухи

Цю пісню написав сам ENLEO. За словами автора, у пісні «Вальс під вибухи» розповідається історія пари закоханих, які розуміють, що, можливо, кожен наступний день цілком може стати для них останнім. Але замість того, щоб прямувати до укриття, вони вирішили йти танцювати вальс під вибухи, усвідомлюючи, що це може бути їхній останній танець.

ENLEO: «Я написав цю пісню надихаючись історями кохання людей з деокупованих територій. Не дивлячись на постійні обстріли, звірства росії та постійну небезпеку для життя, наші люди продовжували кохати, а коли ми кохаємо – залишаємось людьми. Дякую кожному, хто чекав цей трек, він значить для мене дуже багато, сподіваюсь і для вас».

ENLEO – Вальс під вибухи
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *