ENLEO & Маша Кондратенко
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ENLEO & Маша Кондратенко – Любов сильніша (Відео)

До вашої уваги прем’єра від ENLEO та Маші Кондратенко під назвою «Любов сильніша».

Це пісня, яка розповідає про жах війни і про тих людей, які втратили друзів, втратили будинок чи втратили віру у світле майбутнє. Але незважаючи на весь біль і страх, кохання все одно сильніше, ніж насильство. Ця робота присвячена хорошому другові ENLEO, який трагічно загинув у Маріуполі у квітні, звідки й сам українець.

«Дякую, що підтримуєте українську музику своїм переглядом. У цій роботі ми з Машею хотіли показати, що любов сильніша за кулі та автомати, сильніша за страждання та смерть. Ми боремось зі злом кожен день пліч-о-пліч у різних сферах, у різних куточках країни. Ми виборюємо свою свободу, з нами правда та весь світ, а отже, ми – переможемо! В пам’ять Олександра Адінцова – музиканта, гарного хлопця та просто мого друга з Маріуполя, життя якого обірвалось на початку квітня. Брате, я так за тобою сумую, ця пісня – єдине, що я можу зробити. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо. Вічна пам’ять…» – коментує ENLEO.

Нагадаємо, що ENLEO (справжнє ім’я Микита Леонтьєв) переклав хіт Тома Одела «Another Love» українською мовою та отримав схвалення від автора на офіційний реліз треку. За 1 місяць він набрав понад 3 млн прослуховувань на майданчиках та потрапив у чарт «Топ 100 Україна» на 4 місце.

У свою чергу Маша Кондратенко є автором хіта “Ванька – Встанька”, який за місяць набрав 6.2 мільйонів переглядів на YouTube, і який вже назвали головним хітом цієї війни.

ENLEO & Маша Кондратенко
Слухати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *