ENLEO - чорнеморе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ENLEO – чорнеморе (Кліп)

До вашої уваги дебютна авторська робота від харизматичного артиста Enleo (Нікіта Леонтьєв) – пісня «чорнеморе», що увібрала мрії мільйонів українців про перемогу.

Зауважимо, що ви можете пригадати цього виконавця за участю в шоу «Голос Країни», а також завдяки його переробкам світових хітів, які отримали популярність в Україні, зокрема дуже активно розлетілися соціальними мережами.

Разом із композицією також було презентовано кліп до неї, режисурою якого займалися друзі виконавця – Маріамі Погребинська та Павло Закревський.

ENLEO - чорнеморе

У кліпі «чорнеморе» змальовано події перших днів після перемоги України над ворогами. І найперше, що зробив головний герой після довгоочікуваної звитяги – здійснив мандрівку до українського Чорного моря. Він зібрав свої речі, сів до автівки свого товариша та вирушив у мандрівку до Криму.

За сюжетною лінією кліпу, ця мандрівка дарує Enleo незабутні емоції та нові цікаві знайомства. Дорогою хлопці зустрічають музиканта-однодумця, який також подорожує Україною з однією гітарою за спиною та улюбленим вазоном у руках.

Ці три особистості з різними характерами та захопленнями поєднує музика, любов до подорожей та своєї країни.

ENLEO – чорнеморе
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *