ENLEO - Бій подушками
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ENLEO – Бій подушками (Кліп)

Музикант ENLEO (Нікіта Леонтьєв) у співпраці з лейблом Papa Music презентує нову роботу «Бій подушками».

«Бій подушками» має довгу історію створення. Нікіта написав її чотири роки тому і весь час пісня набувала нових трансформацій паралельно зі змінами внутрішнього стану артиста. Вона часто звучала на концертах, стала саундтреком до українського молодіжного серіалу і за численними проханнями шанувальників пісня лише зараз офіційно з’явилася на всіх цифрових майданчиках.

Фінальну версію пісні «Бій подушками» Enleo створив у співавторстві з Сергієм Рановим. Фінальний мікс зведено відомим американським звукорежисером Ендрю Маурі, який працював з такими світовими зірками як Shawn Mendes, Post Malone, Lizzo.

Ця робота, як і попередні композиції «Чорне море», «Вальс під вибухи» та «Мʼятна ніч» увійдуть до дебютного альбому ENLEO. Прихильники його почують вже цієї осені. Чи стане частиною альбому кавер «Інша любов», який став візитівкою артиста, поки тримається у таємниці. Але точно відомо, що на підтримку альбому відбудеться перший великий сольний концерт. Дату артист сховав у відеороботі. У найуважніших прихильників є шанс отримати квитки першими.

ENLEO - Бій подушками

«Що для мене є бій подушками? Це гра, де баланс між жорсткістю і м’якістю витримано ідеально, гра в яку ти граєш не для перемоги, а заради процесу. Це як перші відносини – вони зривають дах, і написав я цю пісню через свій життєвий досвід ще майже 4 роки тому. Вона пройшла дуже довгий шлях, було 5 різних версій, я грав її майже на кожному концерті, але тепер із гордістю можу сказати – вона вийшла і чекає на тебе. Приємного перегляду!» – ділиться Enleo.

Цей кліп – це особиста утопія двох закоханих. Їх теплий світ, що вони створили навколо себе. Він – молодий, харизматичний музикант, що надихається Нею – своєю музою. Дуже часто в піснях Нікіти, можна почути/побачити образ молодої дівчини, з силуетом якої він проживає увесь спектр своїх емоцій. Цей образ – є головним в його творчості, присвячуючи свої пісні усім жінкам України Нікіта порівнює жінку з Прекрасним та надзвичайно важливим в житті кожного чоловіка. Режисерами роботи виступили друзі Enleo – Марі Погребинська та Павло Закревський, які працювали над попередніми відеороботами.

ENLEO – Бій подушками
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *