Eliza Lir – Далі йти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Eliza Lir – Далі йти (Кліп)

До вашої уваги авторський дебют виконавиці Eliza Lir (Еліза Лір) з піснею та кліпом «Далі йти».

Eliza Lir – співачка з Києва. З самого дитинства займається музикою та пов‘язала з нею своє життя. З пяти років почала співати, а з восьми грати на скрипці. Закінчила Київську музичну академію та працює в оркестрі. У 2017 році співала в дуеті «ProЖито» – дівчата виконували авторські пісні, брали участь у телешоу «Х-фактор» та не одноразово їх пісні можна було почути на радіо.

Після розпаду дуету Eliza Lir тривалий час працювала в складі струнного тріо, з яким виступали у багатьох країнах світу. На рахунку виконавиці багато кавер проектів (електронних та акустичних), які вдало знаходити свою слухачів, але її завжди переслідувало бажання писати та виконувати свою музику.

Саме тому співачка дебютувала зі своєю авторською піснею «Далі йти», яку написала в цьому році. «Це був мій перший досвід створення своєї власної музики, моя перша пташка, тому вона така важлива для мене. Настрій пісні позитивний, а також у ній можна почути важливі життєствердні речі про те, як треба вчиняти, коли хтось нав‘язує тобі свою думку та перешкоджає твоїм намірам. Якщо коротко, то ця пісня про те, що потрібно залишатись собою та вчиняти за покликом серця. Написана в стилі dream pop та indie pop. З аранжуванням мені дуже допоміг Тері Фао, а запис і зведення зробив Вадік Лазарєв на студії LipkyZvukoZapys», – каже Eliza Lir.

Lir – Далі йти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *