Elina Elian – Sama Po Sobi
Електронна музика, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

Elina Elian – Sama Po Sobi (Live відео)

Малюнки люмінесцентними фарбами, уважний кіт і ейсід-хаус: бек МС alyona alyona – Elina Elian – поділилася домашнім лайв-відео Sama Po Sobi.

Місяць тому преса вже писала про появу нової артистки на українській музичній сцені. Бек МС alyona alyona, яка виступає разом із зіркою репу на всіх концертах, нещодавно почала сольну кар’єру. У минулому виконавиця хіп-хопу та соулу під псевдонімом Еліна Паніка, зараз дівчина створює електронну музику під новим монікером Elina Elian.

Еліна каже, що живе разом з діджеями. Більш того, електронною музикою захоплюється і її хлопець. Він допомагає їй в роботі над новими треками. «Я пірнула в електроніку і зрозуміла, що для мене відкрився цілий новий світ. Я все далі йшла від хіп-хопу, який слухала все дитинство і занурювалася в новий жанр. Купила собі синтезатори, моніторні колонки і почала пробувати створювати щось своє».

Elina Elian зізнається, що в хіп-хопі її завжди трохи бентежив той факт, що співати треба під чужі біти. Їй завжди хотілося самій створювати всю музику. Формат електронного лайва відкриває перед нею таку можливість.

«Якби не Альона, я б і зовсім пішла з репу. Мені подобається бути бек МС, підтримувати її на сцені. Але я зрозуміла, що особисту творчість бачу зовсім з іншою начинкою», – ділиться Еліна.

Її надихають корифеї техно-сцени на кшталт Ion Ludwig або дуету з Детройта Octave One. Разом з тим, дівчина багато в чому орієнтується на українських колег по цеху – Pahatam (саунд-продюсер Іван Дорн, LAYAH, Гриби) і Voin Oruwu (також відомий, як Koloah).

Нова (вже друга) робота Elina Elian – лайв-трек «Сама по собі». У період карантину співачка не сумує! Для запису нового відео вони з подругою прикрасили кімнату – розмалювали полотна люмінесцентними фарбами. У слухачі Еліна запросила тільки кота, розставила свій звичний сетап з синтезаторів Korg, Arturia і Roland і включила ON на камері. Так вийшла нова композиція з елементами ейсід-хауса. Слухаємо її прямо зараз!

Elina Elian – Sama Po Sobi
Insta
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *