Електромед – Став би дибом чуб
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Електромед – Став би дибом чуб (Сингл)

Друзі, знайомтесь, «Електромед» – це двоє хлопців, Дмитро Олексійович та Богдан Ярославович (Дмитро Вильда та Богдан Гураль, – прим.), хореограф та програміст відповідно, які разом заснували музичний фанк-гурт з берегів Дніпра. У минулому вони обидва були учасниками реп-проекту «Нуль Forty Four» (назва походить від телефонного коду Києва 044), але з часом вирішили, як то кажуть, «копнути глибше» і показати широкому загалу, що реп та дотичні до нього напрямки можуть звучати яскравіше та якісніше. Відтак, хлопці вирішили звернутися до професійних музикантів для того, щоб записувати живі інструменти, а не просто біти, в наслідок чого у їхній творчості почали вимальовуватися елементи джазу, а пізніше і фанку. «Став би дибом чуб» є одним із перших результатів творчих пошуків дуету.

«Якшо ніколи не кохав – чуб дибом не ставав. Шановні пані та панове, «Електромед» презентує сингл з однойменного альбому «Став би дибом чуб». Треба слухать. Цілую, Мед», – йдеться у дописі гурту на Facebook.

За словами одного з учасників гурту Дмитра Олексійовича, трек «Став би дибом чуб» народився після того, як його дівчина зізналася у тому, що не відчуває нічого до нього, бо не має метеликів у пузі. Тоді Дмитро не засмутився, а навіть трохи посміявся з того, адже уявив, якби це сказав чоловік. Ці роздуми хлопець не викинув з голови, а навпаки, розширив та переніс у пісню, яка народилася вже ввечері того самого дня.

Додамо, що сингл «Став би дибом чуб» було видано на молодому незалежному лейблі Rookodill’a.

Електромед – Став би дибом чуб

Електромед у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ромко says:

    ВОГОНЬ! РВАНЬ! ДИБОМ стають і ноги, і руки, сусіди. Фанк/соул та інші течії африканских ритмів – і МОВА, як вода, до будь якого ритму пристосується, незалежно від змісту, просто як атмосферний інструмент.
    Молодіжно, круто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *