Електромед – Мама каже
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Електромед – Мама каже (Кліп)

Хіп-хоп/фанк гурт «Електромед» презентує нову пісню «Мама Каже» та кліп на неї!

За словами музикантів, нова пісня гурту «Електромед» – це історія про те, як дитина хоче займатися тим, що їй подобається, а мама каже їй, мовляв, «давай, іди на програміста краще вчися, твоїми дурницями грошей не заробиш!». А дарма.

«Я думаю, існують сотні пісень з назвами на кшталт «Mама шото там». Музло в нашій пісні веселе, завзяте, а слова не рясніють оборотами і глибокодумністю, тому з першого разу багато хто її серйозно не сприймає. Як мама часто не сприймає серйозно слова маленького сина або дочки, вирішуючи долю дитини замість неї. А було б дитя доросліше і сміливіше, то сказало б: «Мам, ти оце свариш мене даремно, я роблю те, що вмію, і мені це подобається, не вибирай за мене майбутнє, краще заціни, ага :)», – коментують роботу учасники гурту.

Музику до треку написав Ігор Агорич, участь у записі брала DIYana, а записували пісню на DredLock Production. Головними героями кліпу стали не учасники «Електромед», а діти, «Щоб мами і тата дивилися і бачили не тільки майбутнього медаліста і успішного працівника підприємства, а й творчу особистість, що саморозвивається».

Електромед – Мама каже

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *