Електромед – Кора Дуба
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Електромед – Кора Дуба (Кліп)

«Електромед» рятують світ від підступного ЖЕКу у новому кліпі «Кора Дуба»

В усьому потрібно вміти знаходити позитив! Якби карантин трапився взимку (або влітку — знайомо для Києва), ми б залишилися вдома ще й без гарячої води — найвищого з благ, доступних людству. Сезонні битви з ЖЕКом за гарячу воду — старі як світ. Тому нова робота української фанк-групи «Електромед» під назвою «Кора дуба», можна сказати, про вічне.

«Це олдскульний хіп-хоп трек про олдскульні війни з ЖЕКом. У приспіві ми так і кажемо: зимою кора дуба — це шуба дуба. А ось нам, людям взимку в своєму будинку іноді і зігрітися нічим, крім як кип’ятити воду в тазику», — кажуть учасники «Електромед» про свіжу роботу.

Новий сингл отримав сміховинно-абсурдну екранізацію. Кліп для синглу «Кора Дуба» став призом для групи за перемогу у номінації «Young Blood» на премії незалежної музики Jager Music Awards. Мета самої премії — розвиток локальної української сцени. У різні роки експертне журі обирало переможцями «Young Blood» (номінація для перспективних новачків) групи «Електромед» і [О], а також виконавицю СТАСIК.

За сюжетом кліпу директор ЖЕКу віроломно заволодіває чарівним водопровідним краном, який позбавляє людей гарячої води. Прообраз директора ЖЕКу — це лиходій Містер Фриз з «Бетмена і Робіна» в екранізації Тіма Бертона. У ролі протагоністів — самі учасники «Електромед» — Діма і Богдан. На самому початку вони отримують жорстку відсіч, але не здаються. Повалених і принижених, їх підбирає вчитель східних єдиноборств та запрошує у свій тренувальний табір. Класика азіатських бойовиків! Після виснажливих танцювально-бойових занять, «Електромед» повертаються в лігво директора ЖЕКу. Цього разу вони вміло розправляються з його бандою і відбирають заповітний ключ. Світ врятований!

Режисером кліпу став Маркіян Мірошниченко. Він з теплотою у серці згадує про зйомки відео: «Я задовбався 20 годин поспіль кричати на цих придурків!». Сама композиція увійде в новий альбом «Електромед», над яким група працює прямо зараз. За продакшн треку відповідає саунд-продюсер СЫР, відомий по роботі з Курган & Агрегат, DIYana, Сальто Назад, LAUD і багатьма іншими артистами.

«Електромед» — переможці фестивалю електронної музики і меду в фантазіях Богдана. Організатором фантазій виступив Діма. Пізніше до них приєдналася Ніколь. Так і вийшла фанк-група. Крім роботи над новим альбомом, група активно готується до всеукраїнського турне по Києву.

Електромед – Кора Дуба

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *