Електромед – Гаряча, ніби чай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Електромед – Гаряча, ніби чай (Сингл)

У серпні цього року лейбл Rookodill’a представив реліз молодих талановитих хлопців з гурту «Електромед» (детальніше про цю роботу тут), відтоді хлопці встигли отримати перемогу у премії Jager Music Awards в номінації Young Blood, а сьогодні «Електромед» діляться своїм другим синглом «Гаряча, ніби чай».

«Закриєш очі, відкриєш – от і наш трек. Готові?» – інтригують меломанів музиканти.

«Це пісня про любов. Хоча всі пісні про любов. Просто іноді воно сховане, але якшо прислухатись, то проскакує-проскакує. В пісні «Гаряча, ніби чай» не те щоб проскакує – аж геть випирає. Часто ми чули, що закохані бояться того моменту, коли нічого сказати і треба мовчати, але якшо любов справжня -гаряча, то можна і помовчати, іноді слова зайві! А взагалі, не шукайте, блін, багато змісту, просто прикольна пісня вийшла, шо ви», – комментують свою роботу хлопці.

Нагадаємо, що раніше учасники проекту «Електромед», Богдан і Дмитро, були спільниками у реп-гурті «НульFortyFour» (044), але з часом хлопцям стало затісно у рамках даної стилістики і вони зажадали додати у звучання своєї нової формації фанку, джазу та елементи інших супутніх музичних напрямків. Ну а що з того вийшло – слухайте просто зараз!

Електромед – Гаряча, ніби чай

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *