Елегантно Зіпсовані – Кокаїн
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Елегантно Зіпсовані – Кокаїн

Учасники ужгородського колективу «Елегантно Зіпсовані» представили громадськості свій новий відеокліп на пісню «Кокаїн», що увійшла в нещодавно презентований, дебютний альбом музикантів під назвою Hybryd. Історія даної композиції бере свій початок ще з самого раннього періоду творчості «Елегантно Зіпсованих», які у найпершому своєму складі почали існувати у далекому 1998-му році. Слова до зазначеної пісні написав фронтмен гурту Віктор Кіш, а музичне аранжування ужгородські музиканти створили у колективній роботі, в якій кожен з учасників гурту висловлював своє особисте бачення матеріалу, музичну доцільність того чи іншого елементу і, звісно ж, саму мелодику. Завдяки сладанню в одне єдине ціле всіх думок і творчих напрацювань музикантів, у результаті слухач отримав фінальний варіант популярної наразі пісні «Кокаїн», яка сьогодні має успішну ротацію на декількох великих радіостанціях країни.

Вищезазначені кліп і пісня «Елегантно Зіпсованих», відштовхуючись від їх соціальної спрямованості, мають на меті попередити всіх людей про цілком вірогідне, майже нестерпне існування, на яке з легкістю може перетворитись ваше щоденне звичне життя задяки цьому нещадному порошку.

Зйомки нової відеороботи ужгородських музикантів проходили протягом двох днів у одному з закладів рідного для хлопців міста. Звісно, на знімальному майданчику не обійшлося і без різноманітних оказій і казусних епізодів. Так, наприкалад, під час завершення роботи у перший день зйомок, всі учасники знімальної команди на чолі із самими музикантами ледь не опинилися за гратами. А все через охоронця, який раптово з`явився на майданчику і вирішивши, що бачить перед собою не муляж з цукрової пудри, а справжню гору кокаїну, почав викликати міліцію. Так само здалося й офіціантці з іншої зміни на другий день зйомок, яка побачивши перед собою велику гору білого порошка, випустила з рук тацю з замовленнями. Не дуже приємний епізод стався і з головним героєм відео – у сцені, під час якої на нього накидають «кокаїновий» зашморг, він попросив дублерів зробити цей зашморг максимально натягнутим задля досягнення максимального відчуття реальності. У результаті зашморг виявився аж занадто тугим, а бідний чолов`яга ледь не втратив свідомість.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *