Елегантно Зіпсовані - Hybryd
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Елегантно Зіпсовані – Hybryd (Альбом)

От і відбулася знакова подія в житті ужгородського старого-нового гурту “Елегантно Зіпсовані” – вихід студійної платівки, що отримала назву “Hybryd“. Колектив дуже довго прямував до цього релізу, одну за одною долаючи труднощі і негаразди, що повсякчас з’являлись на його творчому шляху. За словами учасників гурту, вони писали дебютну платівку практично протягом року, але фактично творча робота над нею була розпочата в далекому 1998-му році, коли було засновано гурт.

Зрозуміло, що з того часу формація зазнала багато змін як у складі, так і у свідомості учасників, зокрема це стосується вокаліста Віктора Кіша, про що він неодноразово зазначав. Перший виступ перероджених “Елегантно Зіпсованих” датується 2010-м роком, який вважається датою створення гурту у його сучасному вигляді, тож звідки починати відлік, певно, варто вирішувати кожному особисто.

Сьогоднішній варіант колективу відзначається своїм більш спокійним і цілеспрямованішим відношенням до музики, що втілилось у життя дякуючи великому набутому досвіду як у музичному аспекті, так і в особистому. Відкинувши в бік різноманітні подразники творчості на зразок песимізму і нервових зривів, музикантам вдається професійно виконувати свою роботу, даруючи суспільтву творчість на живих виступах, а відтепер і у фоматі записаного альбому.

Елегантно Зіпсовані” дуже хотіли показати у такому важливому для них релізі всі набуті музичні ідеї і професійні здобутки, що у них, до речі, у результаті відмінно вийшло завдяки величезним витраченним зусиллям. Продюсування звуку затягувалось більш як на дві години на пісню із тижневими перервами між ними. Фронтмен гурту розповів, що це виглядало приблизно так, якби ви свою улюблену композицію прослухали сотні разів по колу. У такій ситуації вже не можна бути певним у можливих змінах чи доробках, які мали б піти на користь звучання композиції. Проте і ці труднощі музиканти залишили позаду, успішно їх подолавши. Назва “Hybryd” була також обрана не випадково, а задля характеристики симбіозу музичних стилів і напрямків, які музиканти використовують у творчості, і у площині яких працюють.

Після презентації нової платівки, музиканти “Елегантно Зіпсованих” планують вирушити в тур на її підтримку по містах України, а по завершенні гастролів зайнятись монтажем відеокліпів на нові пісні, три з яких планується представити вже до Нового 2014 року. Завжди приємно спостерігати за творчістю гуртів із “блиском в очах”, який у “Зіпсованих” беззаперечно присутній, тож підтримайте цей вогник, придбавши офіційний компакт-диск “Hybryd” на офіційному сайті формації.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *