Елегантно Зіпсовані
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Елегантно Зіпсовані – Гарна Пані (Кліп)

Ужгородський інді-фанк гурт “Елегантно Зіпсовані” в своїй дебютній відеороботі на пісню “Гарна Пані” розповів глядачам історію людських відносин, заснованих на довірі і взаємовпевненості. Сама композиція вже стала доволі популярною серед слухачів і досить довго втримувала лідируючі позиції хіт-параду закарпатського радіо “ТисаFM”.

Зважаючи на таку успішність пісні, музиканти вирішили подарувати їй ще одне втілення – на цей раз візуалізоване. Відео на пісню “Гарна Пані” є своєрідним передвісником швидкого видання дебютної платівки “Елегантно Зіпсованих“, відлік до якого проходить на офіційному сайті формації. Зазначимо, що наразі до релізу залишилось трохи більше 37-ми днів. Альбом під назвою “Гібрид” вмістить в себе тринадцять композицій гурту і буде розповсюджуватись абсолютно безкоштовно виключно через Iнтернет.

Відліком початку історії “Елегантно Зіпсованих” в своєму теперішньому вигляді прийнято вважати 2009-й рік. Тріумфальний виступ на фестивалі “ПораБуло”, що відбувся за рік після заснування, подарував хлопцям окрім суспільного визнання також запрошення виступити на концерті легендарного Бориса Грєбєнщикова, яким музиканти не могли не скористатися. Наразі, після закінчення зйомок “Гарної пані“, “Елегантно Зіпсовані” приділяють максимум зусиль для підготовки до майбутнього туру містами України, що пройде на підтримку дебютної платівки.

Завітайте на концерт гурту у вашому місті, адже, як то кажуть, музика може розповісти про творчість набагато більше за будь-які слова.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *