Дивний сад
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Елегантно Зіпсовані – Дивний сад (Кліп)

Переглянути свіжий кліп ужгородського гурту «Елегантно Зіпсовані» під назвою «Дивний сад» всі бажаючі можуть одразу в двох різних варіаціях. Адже музиканти підготували для своїх прихильників так звану фітнес версію із учасниками гурту та повноцінне відео, що розповідає кумедну історію про жлобів, магію вуду та неминучу всесвітню справедливість. Робота над новим кліпом тривала майже місяць, через те, що музиканти та вся знімальна група напряму залежали від погодних умов. Одразу після завершення всіх знімальних і монтажних робіт, «Елегантно Зіпсовані» поділилися короткою версією кліпу зі своїми прихильниками на офіційній сторінці у соціальній мережі, а повний кліп учасники гурту презентували в оточенні друзів, знайомих та шанувальників в ужгородському рок-клубі Outsider. Цікаво, що після викладання в Інтернеті першої версії відео, глядачі помітили, що в кадрі всі музиканти одягнені виключно у кольори RGB (від англійської Red, Green, Blue — червоний, зелений, синій), що було чистою випадковістю.

Ви певно пам’ятаєте про казусну ситуацію, що сталася на знімальному майданчику із виконавцем головної ролі минулого кліпу «Зіпсованих»? Так от, не обійшлось без ексцесів і цього разу. Головний герой Олексій наступного ж дня після закінчення зйомок банально підковзнувся на банановій шкірці, отримавши травму і забій легенів. У результаті зараз його стан поліпшується, але на концертну презентацію «Дивного саду» він все ж не прийшов, бо сміх йому поки що протипоказаний.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно, а саме 9-го травня, «Елегантно Зіпсовані» святкували шістнадцятиріччя своєї творчої дільності, приготувавши для своїх прихильників окрім кліпу ще й багато інших сюрпризів. Зокрема, розіграші дисків із студійним альбомом Hybryd, а також мобільний додаток, який дозволить найпершими дізнаватися про новини й цікавинки зі стану «Елегантно Зіпсованих».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *