Екіпаж Божевільного – Станція Свідомість
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Екіпаж Божевільного – Станція Свідомість (EP)

«Екіпаж Божевільного» – це молода альтернативна команда з містечка Приморськ на березі Азовського моря у Запорізькій області, яка готова показати українським меломанам свої перші студійні напрацювання у вигляді дебютного міні-альбому під назвою «Станція Свідомість». Музиканти називають свій новий EP символічною збіркою результатів власної творчої роботи, розпочатої ще в 2013 році, коли, власне, і було засновано сам колектив. Фактичну роботу над релізом, щоправда, учасники колективу розпочали трохи пізніше, восени 2015 року, записуючи матеріал власними силами та обробляючи його на місцевій звукозаписуючій студії.

«Альбом «Станція Свідомість» – це погляд на соціальні проблеми , які у переплетінні з внутрішнім світом знаходять своє відображення практично в кожному з нас. У цьому міні-альбомі ми торкнулися чималої кількості різних тем і сподіваємось, що він наштовхне слухачів на роздуми. Тексти трохи важкуваті для розуміння, але якщо вслухатись і вдуматись, вони обов’язково відкриють перед вами двері у свій світ, песимістичний і похмурий», – розповіли «Нотаткам» музиканти гурту «Екіпаж Божевільного».

Наразі учасники колективу вже думають про свою наступну платівку, в якій вони планують чимало експериментувати зі звучанням. За словами музикантів, у майбутньому альбомі вони мають «стрибнути вище голови» та продемонструвати принципово новий рівень виконавицької майстерності, тож коли вони відчують, що вже досягли цієї межі, одразу ж розпочнуть студійний запис.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Валентин Вовчок says:

    Наші хлопці молодці! Бажаю гурту творчого надхнення, сил і терпіння, все вийде, все буде добре. Are you ready!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *