E.K.A – 1
Матеріали, Популярна музика, Релізи

E.K.A – 1 (Альбом)

Молода поп-виконавиця на псевдо Е.К.А нещодавно презентувала свій перший авторський лонг-плей, який отримав символічну назву «1», та увібрав у себе цілу купу суміжних із поп-музикою стилів, зокрема tropical house, r`n`b, deep house, тощо.

«Пісень для альбому «1» було написано багато, біля 20. Але увійшли до нього лише 8 найкращих. Список декілька разів змінювався. Було навіть таке, що ми вже затвердили обкладинку, зробили мастер альбому, а за декілька днів я дзвоню своєму менеджеру із проханням не друкувати, бо я написала нову пісню і хочу щоб вона також увійшла до платівки. Я вже працюю над альбомом «2». Навесні планую зняти кліп в дуеті з зірками української реп-сцени. Зупинятись я точно не збираюсь і впевнена, що далі мої пісні будуть тільки кращими», – розповіла читачам «Нотаток» Е.К.А.

E.K.A – 1
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Окрім того, на днях відбулася ще одна прем’єра від виконавиці – Е.К.А оприлюднила святкову новорічну пісню у своєму виконанні. Слова і музика: E.K.A; аранжування, зведення, мастеринг: GP music.

«Вітаю всіх українців з прийдешнім Новим роком! Бажаю позитиву, добра, віри в себе і здійснення бажань! А ще мандаринок і шампанського :)», – побажала усім Е.К.А.

Варто також додати, що зовсім скоро відбудеться великий сольний концерт співачки у Києві, на який вона залюбки запрошує всіх охочих. Це буде перший сольний концерт на підтримку альбому «1», а відбудеться він 12 січня у столичному клубі VV22 (Верхній Вал, 22).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *