Escape From Tomorrow – Дияволиця
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Escape From Tomorrow – Дияволиця (Сингл)

Маємо для вас новинку, яка неодмінно має припасти до смаку поціновувачам важких напрямків сучасної музики, зокрема, звісно ж, української. Так от, хмельницький бенд Escape From Tomorrow представив на розсуд загалу свій новий потужний трек під назвою «Дияволиця», запис якого відбувався на студії ST Production під керівництвом звукорежисера Віктора Ставінського.

Для тих, хто не знає, мабуть буде цікаво, що на чолі цієї агресивної метал-ватаги стоїть… тендітна дівчина Катерина Радюк. Звісно ж, жіночий extreme-вокал у світовій metal-музиці не є занадто незвичним феноменом, але в Україні таке явище трапляється вкрай рідко, принаймні на професійному рівні, тож перерахувати такі колективи можна по пальцях, напевно навіть однієї руки.

Повертаючись до самого треку «Дияволиця» від Escape From Tomorrow, варто зазначити, що автором його тексту виступила фронтвумен гурту, надихнувшись атмосферою та загальною ідеєю музичного супроводу, написаного хлопцями трохи раніше. Вона розповіла нашому сайту, що всі учасники Escape From Tomorrow однаково повно викладаються під час написання кожної нової пісні, тож автором будь-якого треку з їхнього репертуару доцільніше буде вважати весь гурт в цілому і «Дияволиця» у цьому випадку не є виключенням. «Ми почали писати цей сингл вже достатньо давно, але все ніяк не викладали його в мережу, поки не зібрали докупи всі остаточні ідеї та не отримали найкращий на наш погляд фінальний результат», – зазначила Катерина.

Наразі ж Escape From Tomorrow зайняті активною підготовкою до майбутнього фестивально-концертного літа, а також написанням нового матеріалу для майбутнього EP-релізу, головним треком якого має стати саме новопредставлена «Дияволиця». Анонсований міні-альбом хмельничан має побачити світ вже цього року, тож слідкуйте за новинами від колективу.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    Cool, true H-metal!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *