ЕфірДискографія:

2011 – Еммамсумсам EP

Історія гурту “Ефір” бере свій початок у 2007-му році, коли четверо молодих людей вирішують працювати разом та виконувати музику, що їм до душі. Після декількох перших репетицій, стало зрозуміло що у колективу, без сумніву, є майбутнє і це стало поштовхом для більш старанної і кропіткої роботи. Писалися нові пісні, відшліфовувалося музичне взаєморозуміння і у тому ж році “Ефір” виходить на свою першу сцену у Рівному.

Після кількох вдалих концертів, гурт починають запрошувати на більш масштабні виступи і фестивалі, з якими музиканти також надзвичайно вдало справляються, одночасно поширюючи коло своїх слухачів. У 2008-му році розпочинається студійна робота, внаслідок якої було записано перший сингл “Ніколи”, з яким гурт вперше потрапляє на український радіо-простір.

Наступний рік було ознаменовано масштабними змінами у складі через діяльність поза гуртом декількох його учасників. Оновлений “Ефір” повертається на студію звукозапису, записавши ще декілька пісень. У 2011-му році було випущено ЕР “Еммамсумсам”, який було записано і видано лімітованим тиражем на компакт-дисках і який стає своєрідною візитівкою нового етапу творчості гурту “Ефір“.

Всі записи з теґами “Ефір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *