Ефір - Погляди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ефір – Погляди (Кліп)

Доволі значний часовий проміжок шанувальники української альтернативної музики чекали новин з табору столичного гурту «Ефір». І от, нещодавно стало відомо, що музиканти завершили роботу над своїм новим відеокліпом на пісню «Погляди», який, до речі, став дебютним у відеографії колективу.

Сама композиція не є новою і була презентована у першому студійному EP гурту під назвою «Еммамсумсам», який побачив світ у 2011 році. Послухати і завантажити цей реліз ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Окрім того, минулого року «Ефір» представив широкому загалу свій новий трек «Серце», про який ми також згадували раніше. Ця пісня стала першою ластівкою з майбутнього повноформатного альбому гурту, робота над яким ще не завершена. Сподіваємось, що новопредставлене відео «Погляди» символізує повернення формації до активної творчої діяльності і вже зовсім скоро ми з вами зможемо оцінити результати цієї роботи.

Знімали свіже відео фахівці з ANEBO Production, які пропонують виконавцям повний цикл створення якісних музичних роликів. Презентація музичної міні-стрічки гурту «Ефір» відбулася в етері альтернативного музичного телеканалу A-ONE, та, звісно ж, на просторах Інтернету. Пропонуємо і вам ознайомитись із цим новим музичним доробком, а також долучитись до офіційної спільноти гурту ВКонтакті для того, щоб не пропустити подальші релізи перспективного колективу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *