Ефір – Друг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ефір – Друг (Сингл)

Давати, брати, розділяти на двох таємниці, розпитувати найпотаємніше, пригощати та залишати подарунки, пропонують у своєму новому авторському синглі «Друг» кияни з гурту «Ефір». Втім, мова у пісні піде аж ніяк не про міцні дружні стосунки, як ви могли би спершу подумати, а про «плоть чорної діри» у цих людських взаємовідносинах.

«На нашу думку дружба – це чи не вища міра егоїзму. Жодних секретів. Саме тут і у цей час гурт «Ефір», невичерпно довіряючи почуттям, знайомить тебе з новим синглом «Друг». Відмінне в нас вітає і поєднується з відмінним у тобі. Намасте!» – йдеться в анотації до свіжого треку.

Запис композиції звично для команди проходив на столичній студії звукозапису Morton Studio. Нагадаємо, що кілька місяців тому гурт оприлюднив у мережі свій попередній сингл «Акварель», з яким ви могли ознайомитись на нашому сайті, і тоді ж анонсував скоре видання «Друга». Втім, сталося трохи не так як гадалося, і нова композиція «Ефір», записана у 2016 році, побачила світ вже на початку року наступного.

На останок нагадаємо, що у випадку, якщо ви бажаєте якомога швидше отримати нову порцію музичних напрацювань гурту «Ефір», не забувайте купувати попередні студійні роботи колективу за допомоги сервісів iTunes, Google Play та інших. До речі, вже найближчим часом там має з’явитися і згаданий нами «Друг».

Ефір – Друг

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олексій says:

    Кльовий гурт!

  2. Ірина Бокита says:

    О, цікаве відкриття, вдячна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *