Ефір – Акварель
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ефір – Акварель (Сингл)

Цікаво, чи багатьох ознайомлених із творчістю столичного гурту «Ефір» збив з пантелику нещодавно розповсюджений у соціальних мережах міні-альбом «Клеопатра»? Хоча навіть сама назва наштовхувала на думки про якийсь підвох у релізі, а позитивна різнокольорова обкладинка тільки підтверджувала здогадки щодо того, що, напевно, якийсь це не той Efir. Менше з тим, EP від гурту з аналогічною назвою (написання латинськими літерами), став передвісником активності «Ефіру» оригінального або, коректніше сказати, старшого.

«Яскраві кольори це не для мене, я акварель люблю», – співає в новій пісні «Акварель» фронтвумен Наталя Андрійченко, ніби відповідаючи барвистій обкладинці Efir-а з міста Кропивницький. Це все, звісно, жарти, але нова пісня – факт абсолютно серйозний, тож пропонуємо наразі вам із нею ознайомитись. І зовсім неважливо, що сама композиція по факту була написана багато років тому і що «Акварель» вже чули чимало відвідувачів живих концертів «Ефіру», яких, щоправда, давненько вже не було. Та й загалом останні новини від команди надходили близько року тому, коли музиканти представили на розсуд загалу свій перший і на даний момент останній відеокліп «Погляди».

Але новопрезентований сингл «Акварель» дає підстави сподіватись на поновлення активної студійної та концертної діяльності формації, та незабаром очікувати на подальші новини від «Ефіру». Тим паче нещодавно із закордону повернувся бас-гітарист команди Олександр Годован, і наразі гурт знову функціонує у повному класичному складі, працюючи над ще одним авторським синглом, що має побачити світ до Нового року.

На сам кінець наведемо декілька фактів про новинку: запис пісні «Акварель» відбувався на студії звукозапису Morton, автор тесту – Наталя Андрійченко, музика – Василь Притюпа. Втім, до створення фінального аранжування композиції доклали руку абсолютно всі учасники формації. Синтезовані звуки «Акварелі» створив Olekksii (Олексій Кролевець). Офіційна дата релізу: 18 листопада 2016 року.

Ефір – Акварель

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *