Эффект Бабочки - Туман
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Эффект Бабочки – Туман (Кліп)

Черкаський рок-гурт «Эффект Бабочки» вже характерно для себе напередодні свята Нового року радує своїх прихильників свіжим кліпом. Так, минулого року світ побачила музична міні-стрічка «Русалки», а зовсім нещодавно відбулася презентація нового відео на пісню «Туман», написану на слова українського кобзаря Тараса Шевченка. Виходячи з того, що в основу композиції покладено фрагмент відомого твору Тараса Григоровича «Наймичка», кліп на цю пісню мав тематично підтримати спрямованість самої композиції. Тим паче, що в цьому році виповнилось 200 років з Дня народження відомого поета.
За словами фронтмена гурту «Эффект Бабочки» Сергія Боброва, з самого початку планувалося використати у кліпі постаті героїв з творів світоча української літератури, але згодом було прийнято рішення показати життя та історію про самого Тараса.
Режисерами нового відео виступили Сашко Демешко, Стас Кухарчук та Сашко Кузьмін. Зйомки відбувались у рідних для хлопців Черкасах, при чому з самісінького рання, починаючи з четвертої ранку. Як розповіла виконавиця однієї з головних ролей кліпу, артистка Черкаського драматичного театру Наталя Панекіна, хоча на вулиці під час зйомок і було дуже холодно, проте такий досвід їй дуже сподобався і вона сподівається, що це не остання подібна роль в її кар’єрі .
Презентували своє нове відео учасники «Эффекту Бабочки» кілька днів тому, в одній із затишних черкаських кав’ярень, виконавши після перегляду кліпу кілька своїх відомих пісень в акустичному форматі.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Эффект Бабочки, Туман, Кліп, відео, 2014


Питомник растений «Lizgard» предлагает широчайший выбор растений различных видов с возможностью курьерской доставки по Киеву. Отправка по Украине осуществляется службами доставки. Розы купить теперь проще простого. Только лучшие цены и огромный ассортимент для вас.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *