её – Чоловік-Муза
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

её – Чоловік-Муза (Кліп)

При написанні нової композиції «Чоловік-Муза», фронтвумен experimental-pop тріо «её» Катерина Офліян, одразу ж вимальовувала в уяві образ брутального мачо, з хриплуватістю в голосі та потертою шкіряною курткою на плечах. Саме тому до співпраці над піснею та подальшим офіційним кліпом до неї було запрошено Женю Галича, лідера відомого гурту O.Torvald, який представлятиме Україну на цьогорічному конкурсі Євробачення. Режисером нового музичного відео стала Маргарита Гаряжа, а крізь об’єктив операторської камери за зйомками спостерігав Паша Іткін.

За словами учасників тріо «её», свіжа робота «Чоловік-Муза» у найпершу чергу покликана продекламувати той факт, що жінки дійсно бувають різними, і часом їм властиво не тільки надихати хлопців, але і самим надихатися та добровільно здаватися у полон чоловічої краси. Проте буває і так, коли цей непримусовий полон їм починає потроху набридати. «У нашій пісні йдеться про доволі складні відносини пари, де є любов, є секс, але немає свободи та взаєморозуміння. Женя був першим, про кого ми подумали, намагаючись уявити того самого «Чоловіка-Музу», проте ми мали певну осторогу стосовно подібного дуету, адже музика яку ми створюємо, як-не-як, доволі різна. Але на перших же спільних репетиціях, ми переконалися, що не прогадали із героєм-мачо, адже Євген проявив відкритість до музичних експериментів, гнучкість у роботі та сміливість, за що ми йому дуже вдячні», – розповідають представники «её» (ex-deliKate).

Головну жіночу роль міні-стрічки виконала вокалістка гурту Катерина Офліян, яка за сюжетом, протягом усього відео, нехтує чистими словами і намірами лідера O.Torvald та прагне зануритися у світ інших чоловіків. Приємного перегляду!

Українська музика: её – Чоловік-Муза

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *