Edison Morze – Хто Ти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Edison Morze – Хто Ти (Сингл)

Гітарист та засновник львівського гурту IMMAGO Тарас Немоловський після призупинення своєї діяльності у ньому, вирішив заснувати окремий музичний проект, що отримав назву Edison Morze. Саме у рамках цього проекту Тарас днями оприлюднив у мережі своє свіже творче напрацювання під назвою «Хто Ти», з яким ми, власне, і пропонуємо вам сьогодні ознайомитись. Працював над дебютним синглом свого нового дітища Тарас на львівській студії Jenny Records фактично самотужки.

«Мабуть, основний меседж пісні «Хто Ти» достатньо банальний, але все ж таки він саме такий. Головна ідея треку – це твердження щодо того, що завжди потрібно думати про майбутнє і рухатись вперед, незважаючи на всі ті обставини, які нас оточують. Слід завжди лишатись собою», – розповів «Нотаткам» фундатор проекту Edison Morze.

Також Тарас зазначив, що коли він перестав грати з попереднім колективом, він практично повністю відійшов від музичної діяльності, але, як то кажуть, музика – це як залежність – раз спробував і вже не відпустить, тож музикант одного вечора знову взяв гітару до рук. Результатом цього і стала вищезгадана нами пісня «Хто Ти» one-man band проекту Edison Morze. Слідкуйте за подальшим розвитком формації та майбутніми новинками у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *