Ед Ширан та Антитіла - 2Step
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Ед Ширан та Антитіла – 2Step (Кліп)

Відомий співак Ед Ширан спільно з гуртом “Антитіла” презентували дуетну композицію, що є рімейком пісні 2Step з останньої платівки британського виконавця. У новій роботі Тарас Тополя заспівав свою частину тексту українською мовою. Окрім самої пісні, артисти також оприлюднили офіційний кліп до неї, куди потрапили актуальні кадри військового часу, а також особиста історія лідера гурту “Антитіла”.

Тарас Тополя розповів, що пропозиція співпраці надійшла від Еда. Він хотів висловити підтримку нашій країні, яка не словом а ділом показує всьому світові, що значить стояти за свою свободу, принципи та демократію. Написання і запис українських слів до композиції Еда виявилося достатньо складним завданням через ті обставини, в яких ми всі перебуваємо. До того ж, студія звукозапису Bobina Records, де “Антитіла” зазвичай записують свій матеріал, перебувала під окупацією росіян. Втім, за допомоги друга, співавтора та аранжувальника Максима Сиволапа, учасники українського колективу таки справилися зі своєю частиною пісні.

Ед Ширан та Антитіла - 2Step

В україномовних рядках треку 2Step, Тарас Тополя розповів історію про те, як розпочиналася війна для його родини. Але ця історія є особистою не лише для нього, але і для величезної кількості інших українців, чиї сім`ї розлучила війна.

Знімальний процес кліпу проходив в містах Ірпінь та Київ, а ще у Харківській області, куди учасники колективу “Антитіла” прибули у складі 130 батальйону тероборони для посилення східних угрупувань сухопутних військ ЗСУ. Ідея кліпу – Тарас Тополя, режисура – Дмитро Шмурак. Відео присвячується пам`яті відомого режисера Дмитра Маніфеста, який помер від онкологічного захворювання у 2020 році.

Ед Ширан та Антитіла – 2Step

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Любі виконавці ізахистники я дуже мрію разом із вами заспівати я співала разом із телефону може ви чули мене Не сумуй коли мене немає помолись і поцілуй дитину пам’ятай Бог оберігає тих кто захищає Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *