Дзвони Сонця – Лист
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Дзвони Сонця – Лист (Сингл)

Ще одна сьогоднішня новинка надійшла до нас (і, відповідно, до вас) від львівського гурту «Дзвони Сонця» – музиканти презентували у соціальних мережах свій новий романтичний сингл «Лист», який вокалістка колективу Ольга Старушкевич називає одним зі своїх найбільш улюблених творів. Запис пісні проходив на студії Jenny Records під керівництвом Мар`яна Криськува та Миколи Шкредова, а також за сприяння саунд-продюсера Олександра Балабана.

«Пісня про вічно близьку тему для переживань, роздумів, і спогадів – у ній йдеться про надзвичайно душевні стосунки двох закоханих, які надають сенсу життю. Я переконана, що пережити такі особливі стосунки випадає лиш раз у житті! Тому дехто, слухаючи «Лист», посміхнеться, бо згадає такі моменти, ну а комусь доведеться помріяти і просто чекати, коли доля винагородить таким справжнім коханням!» – зазначила у коментарі «Нотаткам» фронтвумен гурту «Дзвони Сонця».

Варто відмітити, що свіжий сингл, першу версію якого, до речі, було написано у далекому 2012 році (тоді справа до студійного запису так і не дійшла), наразі доступний для вільного прослуховування та завантаження до ваших девайсів. Зрештою, так само музиканти планують вчинити і зі своїм майбутнім студійним альбомом, робота над яким знаходиться у самому розпалі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Стільки нової української музики, круто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *