Дзвони Сонця – Атоми Життя
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Дзвони Сонця – Атоми Життя (Сингл)

З радістю презентуємо вам ще одну новинку сучасної української музики з чарівного міста Лева – свіжий сингл гурту «Дзвони Сонця» під назвою «Атоми життя». Цікаво, що дана композиція вже має достатньо довгу історію, адже була написана ще у 2013 році (музика Павла Кмітя, слова Ірини Дорош), і от, зовсім нещодавно, їй нарешті було подаровано і повноцінне студійне життя. Відповідальними за це перевтілення були спеціалісти місцевої львівської студії Jenny Records Мар`ян Криськув та Микола Шкредов, а також саунд-продюсер Олександр Балабан.

«Світ людей – величезний. Але все починається з того, що дві половинки знаходять один одного, притягаються одна до одної і створюють нерозривне ціле – так, як атоми створюють молекули. Він і вона – атоми життя. Ці людські частинки об’єднуються і наповнюють світ новими мріями, новою суттю, новим життям… Ми всі – це атоми, з яких складається світ, людство. І від нас залежить, який він буде надалі, цей світ!» – розповіли «Нотаткам» про нову пісню «Атоми життя» музиканти гурту «Дзвони Сонця».

Варто зазначити, що «Атомам життя» судилося не довго бути останньою студійно-записаною композицією колективу, адже просто зараз триває активна робота музикантів над їхнім дебютним повноформатним альбомом. Для того щоб не пропустити подальші релізи від формації, підписуйтесь на офіційні сторінки гурту у соціальних мережах та слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *