Dzidzio – Я їду до мами
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – Я їду до мами (Кліп)

Презентувавши в Інтернеті свою нову композицію «Я їду до мами», Дзідзьо, Лесик та Юлік, а також вся знімальна група DZIDZIOFilm вирушили до далекої Португалії, знімати сімейно-зворушливий кліп на згадану композицію та його передісторію. Які перешкоди подолає на шляху до своєї мами Дзідзьо? Які мальовничі та визначні місця зустрінуться йому по дорозі? Відповіді на ці питання шукайте в новому відеокліпі, який неодмінно завершиться хеппі-ендом та довгоочікуваною зустріччю з мамою.

За словами Дзідзьо, останні п’ятнадцять років він спілкувався зі своєю найближчою людиною виключно за допомогою Скайпу, і от, нарешті, вирішив податися у далекий і таємничий Лісабон, намалювавши спеціальну мапу-путівник. Всі пригоди співака доступні для вас у однойменній міні-стрічці та самому кліпі на пісню «Я їду до мами», який, по суті, є продовженням подій п’ятнадцятихвилинного фільму.

«Я ніколи не соромився своєї мами і нікому не стидаюся її показати! Моя мама – всім мамам мама! Її навіть всі діти на околицях міста називають мама Галя. Просто я все ніяк не міг доїхати до неї в гості. І от нарешті, я дуже радий, що вперше до неї поїхав зі своїми колегами, та що вона всіх нас так радо зустріла. Врешті-решт ми змогли з нею нормально поспілкуватись наживо!» – розповів Dzidzio.

Теґи: Українська музика, Dzidzio

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. ДДТ says:

    Типова історія бандерштадту. І гурт і культура, яку вони представляють, чужорідна більшості українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *