DZIDZIO - Я і Сара (Official Video)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – Я і Сара

Дещо драматична історія від мегапопулярного Дзідзьо про його нечуване кохання до єврейської дівчини на ім’я Сара знайшла відображення в новій відеороботі співака. Кліп із нехитрою назвою “Я і Сара” розповідає історію про мандрівку Лесика, Юліка і, звісно ж, самого Дзідзьо до святої землі на тактичну розвідку, головним завданням якої було намацування підґрунтя для майбутнього весілля. «А також за одне і подивитись хто як живе, хто що має чого в нас нема, – зазначав Дзідзьо, – а ще, до Ізраїлю візи не потрібні». Треба було ще й до цін попридивлятись, бо закохані мають в майбутньому зробити важкий вибір – де ліпше жити майбутньому подружжю – в Новояворівську чи в Єрусалимі. З нетерпінням чекав бородатий Ромео і подарунків від майбутніх тещі і тестя, на те і взяв із собою кращих друзяк, щоб ті допомогли гостинці до України довезти.
Але не так сталося, як гадалося, і майбутня наречена обрала замість закоханого бороданя свій громадянський обов’язок і пішла служити до армії. Чи дочекався дівчину Дзідзьо з військової служби для глядачів лишилося загадкою, відповідь на яку можливо буде дана в наступних відеороликах.
Режисером свіжої роботи виступив вже незмінний Володимир Шурубура. Зйомки проходили на вулицях Ізраїлю, що дуже тішило випадкових перехожих. «Коли я в пір’ї з’являвся на площі, – каже Дзідзьо, – народ злітався наче мухи на мед, чи на що там вони зазвичай злітаються. Особливо то подобалося маленьким єврейським діткам. Дуже тішилися. Думали, що я індіанець, Чінгачгук якийсь і фотографували».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *