Dzidzio – Вихідний
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – Вихідний (Кліп)

У новому яскравому кліпі «Вихідний» Dzidzio показав як саме можна ухилятися від набридливої офісної роботи. Загалом команда присвячує свої нові пісню і кліп усім тим, кого вже ой як дістала офісна робота, та всім тим, кому по заріз не вистачає такого бажаного відпочинку. Цікаво, що ідею для свіжого кліпу Dzidzio підкинула абсолютно реальна ситуація, яка нещодавно мала місце у професійній діяльності команди. Мова йде про графічного дизайнера, а точніше його пошуки, оголошені музикантами у соціальних мережах.

Режисером та співавтором сюжету ролику став Леонід Колосовський, відомий за співпрацею з проектами Mozgi, Потап і Настя, «Время и стекло». «У кожного артиста є своя особлива харизма, та й форма гумору, з рештою, також різна. З кожною людиною по-своєму комфортно і, можливо, по-своєму дискомфортно. Але я, на щастя, за усю свою музичну кар’єру не зустрічав дискомфортних артистів, і Дзідзьо не є винятком», – коментує кліпмейкер.

Головним героєм кліпу «Вихідний» став талановитий дизайнер, який, щоправда, постійно вигадує всілякі приводи для того, щоб не ходити на роботу. «Надурити шефа, що він хворий, або не приїхати на роботу, коли падає дощ – це святе для цієї людини, але без нього нічого не може відбутися, бо він дійсно надзвичайно талановитий», – каже Dzidzio, який, на відміну від головного героя, вважає себе неймовірним трудоголіком.

Бородатий виконавець зізнається, що від роботи він ніколи не відлунював, а якщо щось і прогулював, то тільки шкільні уроки. «Я співав по весіллям, носив колонки, змотував шнурі, а потім до одинадцятої, зазвичай, ми ще їли, пили, гуляли і нормально себе почували. Я пройшов дуже кльову школу і ні про що не шкодую. Можливо в тому числі і через те у мене зараз нема зіркової хвороби», – розповів Dzidzio журналістам, які завітали на зйомки кліпу «Вихідний».

До слова, «Вихідний» ролик знімали понад дванадцять годин у декораціях, які спеціально для кліпу вибудовували три доби поспіль.

Українська музика: Dzidzio – Вихідний

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *