Dzidzio feat Оля Цибульська – Чекаю. Цьом (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio feat Оля Цибульська – Чекаю. Цьом (Кліп)

Музично-романтична історія Dzidzio та співачки Ольги Цибульської отримала візуальний супровід! Кілька тижнів тому ми вже розповідали читачам «Нотаток» про спільну пісню виконавців під назвою «Чекаю. Цьом» та історію її створення (детальніше за посиланням), а сьогодні пропонуємо переглянути офіційний відео кліп до неї. Режисерами ролика виступили одразу двоє спеціалістів – Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, виробництво відео – Manifest Production.

«Нарешті ми відзняли кліп на нашу пісеньку «Чекаю. Цьом»! Він вийшов зовсім інакшим, у порівнянні з усіма моїми попередніми кліпами: дуже пікантним, веселим, запальним і навіть місцями романтичним. Словом, все як я люблю! Інколи в житті трапляється так, що ти чогось дуже прагнеш і чекаєш, а в результаті отримуєш навіть більше. От і ми отримали величезне творче натхнення від спільної роботи», – розповідає про новинку Dzidzio.

«Кожна людина хоч раз у житті задає собі питання «А що було би, якщо..?» Я також думала про це, що тут вже приховувати. Мені здається, у нас із Дзідзьо могли би бути чудові бородаті діти, а вийшла класна пісня. Єдине, що тепер трохи переживаю, що коли кліп «Чекаю. Цьом» побачить мій чоловік та дружина Дзідзьо, нам обом доведеться шукати оголошення про аренду квартир», – додає Оля Цибульська.

Отже, чи було щось більше за дружбу між Ольгою та Дзідзьо, так і лишається у таємниці, скажемо лише, що оспіваного «цьом» у кліпі так і не трапилось. «Може щось і було, але скажем – циць! Знає тільки Оля, знає тільки Дзідзь», – підсумовують артисти.

Dzidzio feat Оля Цибульська – Чекаю. Цьом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *