Dzidzio feat Іван Попович – Розлук не буде Dzidzio feat Іван Попович – Розлук не буде
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dzidzio feat Іван Попович – Розлук не буде (Сингл)

Колись давно маленький та ще не бородатий Dzidzio, видершись на стільчик із віником замість мікрофона, співав слова пісні «Розлук не буде», авторства Богдана Грицака (музика і слова), а вже сьогодні, разом з її виконавцем Іваном Поповичем, перезаписав та осучаснив її! Нагадаємо, що це вже не перша співпраця Дзідзьо та Івана Дмитровича, адже раніше вони разом виконували ще одну колоритну композицію «Василина» (прем’єра відбулася також на Великдень, 3 роки тому). Сам Іван Попович, до речі, окрім Dzidzio має й інший досвід співпраці з українськими музикантами нової хвилі, зокрема, наприкінці 2016 року відбулася прем’єра спільної з гуртом Rock-H пісні «До сонця близько», про яку ми розповідали читачам «Нотаток».

«Я завжди прагнув співати. Мене бабця вчила бути артистом, правильно виходити на сцену. У той час мені дуже подобався Іван Попович, особливо його пісня «Розлук не буде». Тоді мій музичний смак виховував телевізор, де постійно показували львівський концерт за заявками», – згадує своє дитинство Дзідзьо.

«Ми, до речі, коли записували вокал, Іван Попович був тільки-но після операції, то я дуже хвилювався, щоб у нього шви не розходилися! Бо всі ми працювали з надзвичайним натхненням, адже це та пісня, через яку особисто я захотів співати», – додає бородатий артист.

Прем’єра новинки від Івана Поповича та Dzidzio відбулася на радіо «Львівська Хвиля», під час якої останній, так захопившись спогадами про виконання твору «Розлук не буде» у юнацтві, пообіцяв спеціально для всіх музикантів викласти у мережу оновлений «мінус» без вокалу.

Українська музика: Dzidzio feat Іван Попович

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анатолій says:

    Дуже гарна пісня. А в сучасній обробці ще й зазвучала трішке по новому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *