Dzidzio – Птахоподібна
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dzidzio – Птахоподібна (Сингл)

Прем’єра від самого відомого бороданя України: Dzidzio та компанія презентували свою нову надактуальну пісню під назвою «Птахоподібна». Адже й дійсно, свята та додаткові вихідні дні більшість наших співгромадян дуже очікує саме для того, щоб можна було спокійно та без докорів сумління «прийняти на душу», відпочити, так би мовити, душею і тілом на природі. У своїй новинці Дзідзьо підняв проблематику зловживання українців алкоголем та закликав всіх слухачів завжди знати міру випитого.

«На кожній гулянці рано чи пізно хтось упивається та стає птахоподібним. От згадайте, були ж моменти, коли ви не планували сильно пити, а в результаті все виходило як завжди. Ви можете бути культурною та вихованою людиною, але все це відходить на другий план зі швидкістю пропорційною збільшенню об’єму випитого. Знайте міру!» – зазначив в анотації Dzidzio.

Ну і за доброю традицію, написавши нову пісню Dzidzio одразу ж береться до зйомок відеокліпу до неї. Так сталося і з новим треком «Птахоподібна», тож очікуйте незабаром на новий ролик від популярної бородатої команди. До речі, пісня «Птахоподібна» стала першим виданим релізом в оновленому складі колективу, який деякий час тому залишив Лесик (Олег Турко), а на його місце прийшов екс-музикант Ірини Білик Орест Галицький. Dzidzio зауважив, що ці зміни у складі гурту підуть лише на користь формації, адже в оновленому складі музиканти завжди починають працювати ще інтенсивніше, враховуючи свіжі творчі ідеї новачка.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *