Dzidzio – Не матюкайся
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dzidzio – Не матюкайся (Сингл)

За великим рахунком поп-музика на те і поп-музика, щоб мати легкий ненав’язливий характер та бути розрахованою на максимально широке коло слухачів, що майже категорично виключає використання у ній міцних ненормативних слівців. Але Dzidzio вирішив вчергове нагадати про класичні постулати створення популярних композицій, презентувавши свій новий сингл «Не матюкайся», в якому нецензурна лексика, враховуючи середній вік прихильників команди, звісно ж, відсутня.

І хоча сам Дзідзьо стверджує, що його рекорд утримання від матюків складає два з половиною дні, останні музичні напрацювання його проекту, у цьому плані якраз слідують нормам моралі, чого не можна сказати про ранішні твори. Але повернемося все ж таки до нашої новинки під назвою «Не матюкайся»: у ній розповідається просто-таки карколомна сюжетна історія про злісних, так би мовити, матюкальників, яких не зупиняла ні подальша перспектива розвитку алкоголізму, ні сумнівні компанії, ні навіть неприємний запах з рота. Але, у результаті, зупинила мама.

«Виявляється, матюкаються всі, тільки не всі роблять це вголос! Від цієї новини я був у справжньому шоці, адже раніше був упевнений у тому, що це роблю тільки я та ще кілька моїх знайомих варятів. Все, тепер точно подам усім приклад та перестану матюкатися», – говорить шоумен Дзідзьо.

До речі, скору появу нового антиматюкального твору, Dzidzio оголосив ще під час концертної прем’єри свого останнього кліпу «108», процитувавши найбільш вражаючі, на його думку, рядки майбутнього хіта. Концертна прем’єра композиції «Не матюкайся» відбулася вчора, 21 лютого 2017 року, під час церемонії нагородження премії YUNA 2017 та, трохи згодом, на сторінках команди у соціальних мережах.

Dzidzio – Не матюкайся

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Ліхтарник says:

    Нуу, взагалі то, можна сказати що пісня “Не матюкайся” не пагано, але вже дуже явно якогось драйву у ній не вистачає. Тепер, напевно, вже відосів без цензури від Дзідзя не буде) Формат, як ніяк))

  2. Калюжка says:

    Прикольненько так, повчальна пісенька) Але, звісно, серйозно таку музику сприймати не варто. До речі, чула по радіо, що Дзідзьо збирається видати другу весію пісні “Не матюкайся”, якщо я все правильно зрозуміла.

  3. Hvost says:

    Тут все як завжди. У Дзідзьо все стабільно – стабільно хріново

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *