Dzidzio – Marsik
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – Marsik (Кліп)

Трохи фірмового гумору для вас у Новому 2016 році! Dzidzio, Лесик та Юлік підготували для глядачів свою чергову суперхітову прем’єру під назвою «Марсік», в якій розповідається про неймовірну міжгалактичну дружбу із справжнісіньким зеленим інопланетянином. Щоправда, як це зазвичай буває на планеті Земля, між двома ліпшими друзями стала дівчина. Справжнісінька міжгалактична la femme fatale.

Режисером нового фантастичного кліпу Marsik виступив Сергій Ткаченко, який керував знімальним процесом в одному зі спеціалізованих павільйонів під Києвом. Окрім, власне, самої офіційної відео роботи, знімальна група відзняла характерний міні-фільм передісторію, де в безцензурній формі були дещо відкриті основні таємниці стрічки: хто такий цей Марсік, як він познайомився із Дзідзьо та чим все ж таки насправді закінчилася ця пригода.

«Відтепер Dzidzio виходить на зовсім новий рівень! Нам стало мало міжнародної популярності й ми вирішили вийти на міжгалактичний музичний ринок. Тим паче, мій друг Марсік розповів, що вся галактика розмовляє українською мовою. Я тепер, до речі, можу у нього дізнаватися про будь-які події майбутнього, тож міжзіркове визнання нам гарантовано», – зазначив Дзідзьо.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *