Dzidzio feat. Вова зі Львова - Павук
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio feat. Вова зі Львова – Павук

Хвилинка гарного настрою і фірмового гумору від мегапопулярного бороданя Dzidzio та його вірних побратимів Лесика та Юліка. Гонорове тріо презентувало свій новий суперхіт «Павук», створений разом із галицько-волинським репером VovaZIL’Vova, який раніше вже працював із хлопцями над піснею «Ja cie kocham».
У новому кліпі, як всіх запевнив Дзідзьо, розповідається реальна історія про ручного павука, якого він з рук підкормлював комарами. Проте Дзідзьова ідилія з природою тривала не довго, адже павук Богдан знюхався з павучихою, яка стала на заваді справжньої людинно-членистоногої дружби.
«Я його навчив навіть воду в туалеті зливати за собою. Короче всьо як в людей, були страшні колєги, справжні друзі! Але Бодька привів собі під ліжко жінку і хлоп пропав! А мораль є такова – з’їла баба мужика!» – Зітхає Dzidzio. Проте як і у всіх казкових історіях, фінал оповідки вийшов щасливий. Друзі Бодьки Павука – Дзідзьо, Лесик, Юлік і Вова зі Львова, допомогли йому прийняти правильне рішення в цій нелегкій життєвій ситуації.
Варто зазначити, що режисером-постановником, а також автором сценарію нового кліпу виступив сам Дзідзьо, який вже випробув себе у цих ролях під час створення короткометражного фільму «Лист до Миколая». Допомагав йому у цій нелегкій справі режисер-постановник Тарас Дронь зі своєю командою Nord Production. Роль підступної павучихи виконала муза гурту DZIDZIO – Надєжда.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Dzidzio, музика українською, украинская музыка, Дзідзьо, Dzidzio feat. Вова зі Львова – Павук, Дзідзьо 2014


Облицовочный керамический кирпич по доступным ценам. Гарантия качества, богатый опыт на рынке и забота о клиентах. Для приобретения облицовочного кирпича в Кривом Роге обращайтесь в компанию SDC.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *