Dzidzio – Банда-Банда
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – Банда-Банда (Кліп)

Відтепер, завдяки Дзідзьо, автівки на закордонних номерах будуть не тільки асоціюватися із намаганням хитрих українців обійти митні правила, але і з бандами, нелегальними товарами та, як це не дивно, справедливістю. Саме таку повчальну історію, близьку, насамперед, мешканцям прикордонних територій нашої країни, продемонстрував разом зі своїми друзями Дзідзьо в новому кліпі під назвою «Банда-банда».

Режисером відео виступив знаний кліпмейкер Володимир Шурубура. За сюжетом ролика, глядачу розповідається цілком реалістична історія трьох учнів, двоє з яких з ранніх років стали причетними до нелегального цигаркового бізнесу на кордоні, а третій – навпаки, сумлінний учень. «Це правда життя з Новоярівського і не тільки. Ми показали у кліпі «Банда-банда» те, як люди виживають, як пробують дати собі раду, як інколи навіть заробляють цілі мільйони, але у результаті все рівно їх втрачають. А все чому? Бо голова не начитана! Ми спеціально створили цю пісню, щоб молодь задумалася. Адже все у житті насправді збувається чесним шляхом, треба просто сумлінно вчитися та вірити у свої мрії», – каже Dzidzio.

До зйомок було вирішено долучити не професійних акторів, а звичайних хлопаків, прихильників гурту Dzidzio, що додало історії ще більшої правдивості. Один з епізодів знімального процесу проходив на подвір’ї однієї зі звичайних київських шкіл, куди двоє розбишак-контрабандистів приїхали похизуватися заробленою тачкою, та де їх знімали прив’язаними до даху цієї самої автівки. «Ці люди йшли на жертви, а вчора ці хлопці точно мали піти на жертви – за сюжетом їх трохи били і кидали, але вони дуже самовіддано у цьому всьому приймали участь і ні разу не пожалілися. Думаю, їхня любов і повага до творчості Дзідзьо дає таку неймовірну мотивацію», – розповідає режисер кліпу «Банда-банда» Володимир Шурубура.

Українська музика: Dzidzio – Банда-Банда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *