Dzidzio – 108
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dzidzio – 108 (Кліп)

Яким тільки не буває справжнє кохання – щиро любиш свою обраницю до нестями, але все одно часом доводиться похвилюватися з приводу того, щоб вночі твоя любов ненароком не розчавила тебе своїми вражаючими 108 кілограмами. Саме таку гостросюжетну історію підготував для глядачів свого нового кліпу під символічною назвою «108» найбородатіший артист українського медіа-простору Dzidzio. Щоправда за її сюжетом дії відбуваються не на Землі, а на далекій планеті в абсолютно іншій галактиці, де живе ціла цивілізація овочів.

Увесь цей вегетаріанський рай придумав та втілив у життя відомий український режисер Любомир Левицький, знаний за стрічками #SELFIEPARTY, «Тіні незабутих предків», «Штольня», «Ломбард» та іншими. Саме йому спало на думку оженити в кліпі «108» звичайнісінького 60-кілограмового огірка із 108-кілограмовою капустиною, а як саме минула їхня відповідальна перша шлюбна ніч, ви вже дізнаєтесь у самому ролику.

Нагадаємо, що «108», слідом за кліпом «Птахоподібна», став другою роботою Dzidzio після виходу з колективу Лесика, який заснував свій окремий проект Dzidz`Off. У тому числі і через цей факт нове відео від Dzidzio фактично не встигло з’явитися у мережі, як вже викликало надзвичайно жваві обговорення та палкі суперечки глядачів, які зійшлися в єдиному – команда «Дзідзьо» кардинально змінила напрямок своєї діяльності. Проте не варто забувати, що відео «108», так само як і всі попередні твори Dzidzio, це роботи, насамперед, гумористичні, тож і сприймати їх надто серйозно і близько до серця, напевно, все ж не варто.

Вам також має сподобатись...

12 коментарів

 1. Petro says:

  Где тот олдскул , когда опель кадит, когда нечего жрать и дзидзьо ищет самые интересные заработки, где сельская рыбалка, разные авантюры ,где тот сельский дзидзьо которого все полюбили? Сейчас влез в костюм огурца и поет попсятину, печально господа как меняют человека деньги и звездная болезнь

 2. Григорий says:

  Прикольная песня ,да легкомысленная ну и что ? Подобные треки есть у всех и 108 тоже имеет абсолютно поолное право на существование

 3. Олександр says:

  Чесно, дзідзьо, вже нетой, якщо раніше, то була музика “зі стьобом” то, тепер це музика для дітей шкільного віку, які будуть купляти футболки та сумки. П.С сам взагалі поп майже не слухаю, але раніше дзідзь чіпляв. 108 – невдала пісня

 4. Юра М says:

  DZiDZiO, ти читаєш коментарі до теперішніх своїх відео? Так от, всі просять, щоб ти повернув Лесика. Моя думка така, що Лесик тебе має повернути. Кудись ти не туди зайшов тим “новим” шляхом. Все таки то “село” було куди цікавіше (рибалка, повна срака, лист до Миколая, коляда на Різдво…). Тепер щось таке для “блондинок”.

 5. Rolana Sany says:

  Як же я любила пісні і фільми Дзідзьо…мені вони повсякчас піднімали настрій. Ми всі спілкувалися “крилатими висловами Дзідзьо”. Я і практично всі мої друзі-подруги з нетерпінням чекали нової пісні, бо після неї завжди був суперський фільм, і справа тут абсолютно не в матюках, а в тому, що вони колоритні, смішні, атмосферні. Кожен з нас згадував своє село)). А ці передріздвяні фільми..це ж шедеври. Для мене це стало невід’ємним різдвяним атрибутом. Так само як коляда, ялинка, сніг, чи фільм “сам у дома”. Я до останнього надіялась що буде все як раніше було.. навіть якщо Лесик покинув колектив. На жаль, я помилялася. Інтерес до колективу Дзідзьо у мене впав:)

 6. Антдрій Вервітський says:

  з кожним кліпом все гірше!взагалі немає на що дивитися,відспівала вже ваша гітара,пік пройшов,і кліп якась фігня!! Коли вийшла пісня “Птахоподібна” я подумав, чо то просто не моє і чекав на наступний хіт від Дзідзьо, але 108 то взагалі повна нісенітниця. Змісту – нуль, гумору -нуль. Як кліп, так і пісня – відстій.

 7. Янка says:

  Пісня ще нормальна,але не кліп. Вигнання Лесика це вопше, Дзідзьо завіздєлся, печаль. Кліп 108 – черговий не цікавий продукт для медіа. Дуже прикро(

 8. Gilochka says:

  А я скажу кілька слів на захист команди DZIDZIO! Новий кліп 108 це не що інакше, як якісна поп-музика. Це будуть крутити по телебаченню. ІМХО, це відверто ліпше за весь отой шлак, що там є зараз!

 9. Коля Назаренко says:

  Прибрали Лесика і почалася якась пурга у DZIDZIO. Практично шлак. Сподіваюсь Дзідзьо і команда прислухається до численної критики від слухачів. Бо кліпи по типу 108 – це зовсім не рівень мого улюбленого виконавця(

 10. Iryna Briginets says:

  А я і не помітила що хтось навіть пішов з гурту. Якісь вони окрім Дзідзьо всі однакові. На роботі постійно тепер під час різних зустрічей в голові починає грати овочевий багалан з пісні 108)))

 11. Alex Boyko says:

  Dzidzio, дякую хоча б за те що лишилася українська мова. Кліп “108” не дуже сподобався, але чесно кажучи, після попереднього кліпу очікував значно гіршого. Та “Птахоподібна” взагалі жесть була.

 12. Niko Tin says:

  Дорогой Dzidzio, неуже ли так тяжело найти какой-то компромисс с Лесиком? Что у него ничего не выходит, что ты деградируешь … Вы же друг без друга никакие, пойми это и звони Лесику. Где видео без цензуры? Где хорошие клипы? 108 не уровень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *