Джонні Дивний ft. Wootabi – Повний Абзац
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Джонні Дивний & Wootabi – Повний Абзац (Альбом)

До вашої уваги «Повний абзац» – сольний альбом Андрія Гандзюка aka Джонні Дивний, знаного за участю у реп-гурті «Ціна Ритму». Окрім Андрія до створення свіжої платівки також доклав руку рівненський бітмейкер Wootabi. Як зазначають автори, активна фаза створення альбому тривала рік. Більшість текстів було написано давніше, але в силу обставин матеріал просто накопичувався, щоб зараз перетворитись в проекцію певних подій того періоду.

За словами хлопців, «Повний абзац» – це уривок із контексту життя, цей альбом метафорично порівнюється з книгою. Послідовність композицій зберігає певну хронологію подій, а формат альбому підкреслює його ретроспективність: тираж існуватиме тільки на касетах, а усі треки у мережі оцифровані з аналога. Обкладинку також зроблено на плівку.

«Цей альбом дійсно важливий для мене, тому що він дуже особистий і в певний момент життя Я викидав в нього багато емоцій. Тому я не міг просто відпустити цей матеріал і йому довелось чекати свого часу. На новому етапі свого життя Я зміг повноцінно взятись за розробку альбому, приймаючи участь буквально на всіх стадіях його створення. Починаючи від спільних пошуків семплів разом із Wootabi та закінчуючи поширенням готового продукту. Під контролем була кожна дія процесу, так як реліз заморочений насправді саме на деталях. Важко навіть уявити, скільки пророблено дрібниць, яких пересічний слухач на перший погляд навіть не помітить. А також важливим моментом є те, що це мій перший сольний альбом за всю історію «Ціни Ритму», – коментує для «Нотаток» Джонні Дивний.

Зауважимо, що наразі для слухачів доступна лише Сторона А альбому «Повний абзац», а послухати Сторону Б зможуть лише ті меломани, які придбають даний реліз на касеті.

Джонні Дивний & Wootabi

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *