Аппекс & Джонні Дивний & Вутабі – Не угадав
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Аппекс & Джонні Дивний & Вутабі – Не угадав (Сингл)

Новий сингл «Не угадав» в ретроспективному звучанні від учасників реп-гурту «Ціна Ритму» під біти Вутабі.

Учасники українського реп-гурту «Ціна Ритму» – Джонні Дивний та Аппекс – презентували сингл «Не угадав». Артисти вправно працюють з олдскульним фонком та заграють із ньюскульним звучанням. Нагадаємо, що «Ціна Ритму» – український пост хіп-хоп гурт, заснований в 2011 році симбіозом двох команд з Калуша та Львова. Наразі до «Ціни Ритму» входять Довгий Пес, Джонні Дивний та Аппекс.

Трек «Не угадав» уже доступний на всіх цифрових платформах. «У пісні багато самоаналізу, але його не варто боятись, з ним краще подружитись, щоб не загубити себе. Нехай це для вас стане періодичною необхідністю, заспокійливою рутиною, як прибирання дому. Трек про виснаження, бажання перезавантажитись, згадати, що таке фрісбі чи бадмінтон», – говорить Аппекс.

«Не угадав» припаде до душі тим, хто скучив за олдскульним звучанням, але готовий сприймати нове. «Ностальгійно свіжий» – так оцінюють його Джонні Дивний та Аппекс. Сингл «Не угадав» спродюсував Wootabi, котрий раніше спродюсував альбоми Джонні Дивного «Повний абзац» та Аппекса «Служи собі» в характерній лоуфай манері.

На українській реп-сцені мало прикладів такої взаємодії між реперами та бітмейкерами, глобально в рамках релізу. На згадку приходить Денні Дельта – релізи зі Збараскі та Рокстеді, «Ціна Ритму» з Ангело Портером та Псючий Син з Нашімом Воріком.

На даний момент йде робота над зйомками кліпу до синглу «Не угадав».

Аппекс & Джонні Дивний & Вутабі – Не угадав
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *