Джек Лондон - Жага До Життя
Аудіокниги

Джек Лондон – Жага До Життя (Аудіокнига)

«Жага до життя» — мабуть, найвідоміша розповідь американського письменника Джека Лондона, незважаючи на її невеликий розмір. Входить до однойменної збірки, вперше опублікованої у 1907 році. Цей роман про жагу до життя та про волю його головного героя. Втім, можливо, жорсткий інстинкт самозбереження приховано в кожному з нас.

Дуже мудрий і правдивий роман про вовка-напівкровку, вихованого в лісі. У юнацтві він жив з людьми. З людьми добрими, колишніми чудовими господарями, але з якими довелося розлучитися. З того часу вовк витерпів багато поневірянь, часто змінював місце проживання, залишався непотрібним і самотнім у місті, його використовували на собачих боях, але решту життя він прожив щасливо. Ця книга змушує задуматися про долю тварин, з якими люди поводяться жорстоко чи легковажно, мотивує ставати кращими та допомагати іншим.

Вовк у книзі Джека Лондона дуже розумний. Крізь призму його мислення ми бачимо багать одкровень щодо людей, про які інша людина подумати не зважилася б, навіть якщо потай була би згодна з вовком.

Особливий північний колорит вихором охоплює слухачів цієї аудіокниги Джека Лондона. Його вже не можна позбутися, не дослухавши до кінця! Багато філософських думок. Подивіться на складне життя очима вовка – головного героя!

Джек Лондон – Жага До Життя (Аудіокнига)

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олег says:

    Потрібно навчитись робити аудіокниги, з таким оформленням і постійним муз супроводом, на прикладі ”Моделі для збірки”. Бо кожна книга то цікава історія, а не можливість диктора вивернути увесь свій сум на слухача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *