Джамала - Заплуталась
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Джамала – Заплуталась (Кліп)

Популярна українська виконавиця із кримсько-татарським корінням Сусана Джамаладінова, більш відома широкому загалу як Джамала, днями презентувала у мережі свій новий кліп на пісню «Заплуталась». Ця композиція увійшла до переліку треків останнього студійного EP-релізу співачки під назвою «Дякую», який побачив світ у жовтні 2014 року. Послухати і завантажити цей міні-альбом можна на нашому сайті за наступним посиланням.

Як розповіла Jamala, кліп «Заплуталась» є для неї досить незвичним, адже у всіх минулих відеороботах, практично завжди співачка особисто перебувала у кадрі, на відміну від цієї музичної міні-стрічки. Цього разу у кліпі було зроблено акцент на танцювальний колектив Apache Crew, хореографом-постановником якого, а разом з тим і режисером нового кліпу, є Анатолій Сачівко.

«У новому відео всі переживання пісні відтворюють танцюристи. Все передається за допомогою рухів, жестів та міміки, до того ж робиться це в доволі нестандартній манері. Ця танцювальна постановка, на мій погляд, чудово ілюструє внутрішню тваринну частину людської натури – коли люди шукають свого, так би мовити, по запаху. Я б дуже хотіла, щоб глядачі оцінили цю роботу, полюбили це відео за його самобутність, артхаусний підхід, якщо хочете», – зазначила Джамала.

Нагадаємо, що наразі триває великий всеукраїнський тур співачки на підтримку міні-альбому «Дякую». Слідкуйте за новинами та анонсами майбутніх концертів на офіційному сайті Джамали.

Теґи: Українська музика, Джамала, Jamala, Заплуталась, кліп


Аграрний комплекс з півдня України «Владам» пропонує широкий вибір насіння овочів. Компанія є офіційним партнером однієї з найбільших французьких селекційно-насіннєвих корпорацій із двохсотрічним досвідом на ринку, та офіційним імпортером насіння марки «Clause».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *