Джамала – Шлях додому (Сингл)
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Джамала – Шлях додому (Сингл)

Нова пісня-сповідь від «Джамали» під назвою «Шлях додому» була презентована слухачам у соціальних мережах сьогодні, 18 травня. Варто додати, що дату для прем’єри було обрано не випадково, адже сьогоднішній день – День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. 71 річницю тих подій сьогодні згадають кримські татари, українці та й весь цивілізований світ спеціальними пам’ятними заходами. Нагадаємо, що відома українська співачка походить саме з Кримського півострова.

«Ви часто розмовляєте зі своїми батьками про ваше коріння? Про те, хто ви є та звідки? Про свій шлях, призначення на цій землі? У моїй родині ми багато говорили на ці теми, про те, що ж таке Батьківщина? Де насправді твоя домівка? Дім – це місце, де ти народився або де поховані твої предки?» – йдеться в анотації до свіжої композиції.

«Папа і бабуся розповідали мені про складне повернення кримських татар на Батьківщину. І пісня «Шлях додому» («Artıñnı Unutma») – це по суті продовження розмови з моїм батьком (у пісні він фігурує як «baba» – батько кримськотатарською). Коли я їхала з батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: «Artıñnı Unutma», – так говорять тим, хто йде з домівки, щоб пам’ятали, що у них є рідний дім та не затримувалися на чужині. А в кінці тато завжди додавав: «Özüñe baq» – бережи себе і починай з себе.
Часто батьки, проводжаючи нас, говорять такі слова. Тому що вони знають, що на нашому шляху зустрічаються розчарування, образи і безліч різних перепон. Це пісня-сповідь. Я присвячую її всім, хто шукає свій шлях додому! Будинок – це місце, де тебе люблять і чекають, і не завжди це місце позначене штампом в паспорті», – розповіла Jamala.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/205947725″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *