Джамала – Подих (Сингл)
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Джамала – Подих (Сингл)

Сьогодні відбулася прем’єра нової композиції Джамали під назвою «Подих», яку співачка присвятила всім закоханим, всім тим, хто здатен здійснювати великі вчинки заради власних почуттів. Пісня, як ви вже певно здогадалися, витримана в музичному тоні, який якнайкраще пасує почуттю закоханості – у характерному легкому та романтичному стилі з використанням електронних елементів звучання.

За словами виконавиці, пісня «Подих» з’явилася на світ майже випадково – нещодавно Джамала, перебираючи нотні записи і конспекти з консерваторії, несподівано для себе натрапила на записку з віршем, написаним у той час для неї одним хлопцем. Співачку одразу ж огорнули хвилі спогадів та згадалося те саме світле відчуття закоханості, яке фактично і підштовхнуло її до написання нової пісні. Варто додати, що у тексті композиції вона використала і фрагменти знайдених поетичних рядків.

«Закоханість – це неймовірна хвиля емоцій, яка переповнює тебе і робить щасливим. Я згадала цей стан і в моїй голові миттєво виникли музичні замальовки і слова майбутньої пісні. Я вдячна за кожну мить своїх минулих почуттів! Не стримуйте подих приємних спогадів та бажань!» – закликала всіх Jamala.

Зазначимо, що пісня «Подих» є третім офіційним синглом з майбутньої платівки співачки, презентація якої запланована на осінь 2015 року.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/210310750″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *