Джамала – Подих (Альбом)
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Джамала – Подих (Альбом)

Сьогодні, 12 жовтня 2015 року, відбувся офіційний реліз нової, четвертої за ліком студійної повноформатної платівки Джамали під назвою «Подих». Новий альбом вмістив у себе тринадять авторських композицій, серед яких дванадцять основних пісень та один бонус-трек – пісня «Заплуталась», яка, разом з рештою треків релізу доступна для купівлі через Itunes або ж інші тотожні онлайн-сервіси. За словами співачки, основний музичний напрямок альбому «Подих» – groovy feelings – це коли в одному флаконі змішали ритм-енд-блюз, драм-енд-бейс, даунтемпо, соул, електроніку та фанк, а в кінці додали есенцію з найсильніших людських почуттів.

«Подих» – це альбом про відносини, кохання та розлуку. Можна сказати, що це мій особистий щоденник, який я регулярно вела протягом останнього року. У ньому вмістилося все те, про що я ніколи не розповім у своїх інтерв’ю, моя правда про особисте життя, відверто викладена в піснях. Головний посил цієї платівки – пізнай себе, прийди до себе через любов, розлуку та самотність. А якщо раптом ви зневірилися в коханні, «Подих» вам буквально лікар прописав. Саме вам я адресую свій месседж: я безмежно вірю в любов!» – розповіла про свою нову платівку Jamala.

Невдовзі Jamala разом зі своїми музикантами вирушить у масштабний тур містами України, у рамках якого вони відіграють тринадцять сольних концертів. Концертна програма «Шлях додому» в першу чергу буде побудована на матеріалі нового альбому «Подих», а також вмістить у себе найкращі пісні Джамали.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Ось вони, справжня українська музика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *